• Kvalita garantována mezinárodními certifikáty
  • Zodpovědný přístup
    k životnímu prostředí
  • Prvořadým cílem
    je spokojený zákazník
vyhledat lze název, CAS, EINECS

Oxycelulóza

Fotolia_68780257_L

Jsme jedním ze světových producentů oxidované celulózy pro zdravotnické účely, která je na trhu nabízena pod registrovannou ochrannou známkou OKCEL® .  Široké portfolio výrobků dostupné v textilní i práškové formě nachází uplatnění zejména jako profesionální hemostatika pro zastavení krvácení při různých chirurgických zákrocích, včetně minimálně invazivních výkonů. Kompletní sortiment naleznete na samostatných webových stránkách produktové řady OKCEL® .

Kontakt
fotografie Jiří Demele
Ing. Jiří Demele
manager BU Oxycellulose
Tel.: +420 466 824 502
Soubory ke stažení

application/pdf  Produktový leták OKCEL (818,35 kB)

Novinky
23.12.2022  |  Synthesia
PF 2023
20.12.2021  |  Synthesia
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 07 2023 19:31:51
Module start 'content'
Timing: Feb 07 2023 19:31:51
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Feb 07 2023 19:31:51
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Feb 07 2023 19:31:51
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Překlady'
Warning: eZTemplate:def @ design/www.synthesia.eu/override/templates/page_extramenu_site.tpl:68[7] Feb 07 2023 19:31:51
Variable 'file' is already defined.
Timing: Feb 07 2023 19:31:51
Script end

Main resources:

Total runtime0.4993 sec
Peak memory usage11,008.0000 KB
Database Queries197

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01580.0070 1,654.4141726.1953
Module end 'content' 0.02280.4764 2,380.60948,092.3906
Script end 0.4992  10,473.0000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01462.9157560.0003
Check MTime0.00380.7581560.0001
Mysql Total
Database connection0.00140.272210.0014
Mysqli_queries0.253050.66081970.0013
Looping result0.00901.80601610.0001
TS translator
TS init0.00210.424330.0007
TS cache load0.00090.185830.0003
TS context load0.00070.133830.0002
Template Total0.480496.220.2402
Template load0.00200.392720.0010
Template processing0.478495.813020.2392
Template load and register function0.00020.046920.0001
Override
Cache load0.00270.5431750.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00881.7695150.0006
Fetch class attribute can translate value0.00080.163410.0008
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0223150.0000
XML
Image XML parsing0.00090.175210.0009
General
dbfile0.02454.8973220.0011
String conversion0.00000.002010.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0004 secs