• Kvalita garantována mezinárodními certifikáty
  • Zodpovědný přístup
    k životnímu prostředí
  • Prvořadým cílem
    je spokojený zákazník
vyhledat lze název, CAS, EINECS

nitrocellulose.synthesia.eu / Průmyslová nitrocelulóza

Průmyslová nitrocelulóza

Obrázek z výroby průmyslové Nitrocelulózy

Výrobou nitrocelulózy se zabýváme téměř 100 let, naše výrobky jsou kvalitní, dodávky spolehlivé a flexibilní, a proto zaujímáme pozici jednoho z předních výrobců nitrocelulózy na světovém trhu. Naše produkty nacházejí uplatnění v mnoha oblastech, jsou ideální pro povrchovou úpravu dřeva, kůže, kovů, pro výrobu tiskových barev, laků na nehty či membrán.

V našem výrobním programu máme základní typ E, který nabízíme v široké škále viskozit a možností ovlhčení.

 

Základní typové řady průmyslové nitrocelulózy:

 

 

 

Soubory ke stažení

  Industrial Nitrocellulose (438,38 kB)

  Possibilities_of_use (187,59 kB)

Kontakt
fotografie Vlasta Mádrová
Vlasta Mádrová
sales manager
Tel.: +420 466 825 491
Novinky
23.12.2022  |  Synthesia
PF 2023
20.12.2021  |  Synthesia
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 07 2023 19:46:00
Module start 'content'
Timing: Feb 07 2023 19:46:00
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Feb 07 2023 19:46:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Feb 07 2023 19:46:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Překlady'
Timing: Feb 07 2023 19:46:00
Script end

Main resources:

Total runtime0.0232 sec
Peak memory usage3,328.0000 KB
Database Queries1

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01380.0051 1,654.6719728.0078
Module end 'content' 0.01890.0042 2,382.6797523.1484
Script end 0.0231  2,905.8281 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.005825.0852230.0003
Check MTime0.00218.9603230.0001
Mysql Total
Database connection0.00114.633710.0011
Mysqli_queries0.00073.187010.0007
Looping result0.00000.103710.0000
TS translator
TS init0.00145.818520.0007
TS cache load0.00031.387120.0002
TS context load0.00020.723820.0001
Template Total0.007030.120.0035
Template load0.00177.363820.0009
Template processing0.005322.635420.0026
Override
Cache load0.00135.399620.0006
General
dbfile0.00041.7721100.0000
String conversion0.00000.043110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0003 secs