• Kvalita garantována mezinárodními certifikáty
  • Zodpovědný přístup
    k životnímu prostředí
  • Prvořadým cílem
    je spokojený zákazník
vyhledat lze název, CAS, EINECS

nitrocellulose.synthesia.eu / Energetická nitrocelulóza

Energetická nitrocelulóza

ilustrační foto vojenská nitrocelulóza

Výrobou nitrocelulózy se zabýváme téměř 100 let, naše výrobky jsou kvalitní, dodávky spolehlivé a flexibilní, a proto zaujímáme pozici jednoho z předních výrobců nitrocelulózy na světovém trhu. Naše produkty nacházejí uplatnění v mnoha oblastech, jsou ideální pro výrobu bezdýmných prachů a dalších propelentů, pro výrobu želatinovaných průmyslových trhavin či speciálních pyrotechnických aplikací.

Ve výrobním programu máme zařazeny dva základní typy energetické nitrocelulózy, které se liší podle aplikační oblasti.

 

Základní typové řady Energetické nitrocelulózy:

Kontakt
fotografie Lukáš Reisz
Ing. Lukáš Reisz
sales manager
Tel.: +420 466 825 329
Novinky
23.12.2022  |  Synthesia
PF 2023
20.12.2021  |  Synthesia
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 07 2023 18:23:16
Module start 'content'
Timing: Feb 07 2023 18:23:16
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Feb 07 2023 18:23:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Feb 07 2023 18:23:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Překlady'
Timing: Feb 07 2023 18:23:16
Script end

Main resources:

Total runtime0.4942 sec
Peak memory usage11,008.0000 KB
Database Queries195

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01630.0367 1,654.6250726.7500
Module end 'content' 0.05300.4410 2,381.37508,045.6797
Script end 0.4940  10,427.0547 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01422.8704540.0003
Check MTime0.00350.7093540.0001
Mysql Total
Database connection0.00150.302110.0015
Mysqli_queries0.249650.50151950.0013
Looping result0.00741.49731600.0000
TS translator
TS init0.00200.405530.0007
TS cache load0.00100.196230.0003
TS context load0.00070.140030.0002
Template Total0.444690.020.2223
Template load0.00200.407820.0010
Template processing0.442589.550820.2213
Template load and register function0.00020.034420.0001
Override
Cache load0.00270.5559750.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00891.8044150.0006
Fetch class attribute can translate value0.00070.147110.0007
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0215150.0000
XML
Image XML parsing0.00090.179510.0009
General
dbfile0.02194.4328210.0010
String conversion0.00000.002310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0004 secs