• Kvalita garantována mezinárodními certifikáty
  • Zodpovědný přístup
    k životnímu prostředí
  • Prvořadým cílem
    je spokojený zákazník
vyhledat lze název, CAS, EINECS

Uživatel / Login

Novinky
23.12.2022  |  Synthesia
PF 2023

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: May 31 2023 06:47:57
Module start 'user'
Timing: May 31 2023 06:47:57
Module end 'user'
Debug: ezpI18n::translateText May 31 2023 06:47:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText May 31 2023 06:47:57
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Překlady'
Error: eZTemplate May 31 2023 06:47:58
Cannot retrieve attribute of a NULL
Timing: May 31 2023 06:47:58
Script end

Main resources:

Total runtime0.6994 sec
Peak memory usage13,056.0000 KB
Database Queries177

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'user' 0.02500.0223 1,569.59381,056.9844
Module end 'user' 0.04730.6520 2,626.57817,403.7813
Script end 0.6993  10,030.3594 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.03434.9027520.0007
Check MTime0.00500.7218520.0001
Mysql Total
Database connection0.00170.239610.0017
Mysqli_queries0.376653.84221770.0021
Looping result0.00881.26281410.0001
TS translator
TS init0.00450.644440.0011
TS cache load0.00200.280740.0005
TS context load0.00110.162040.0003
Template Total0.681297.430.2271
Template load0.01111.589430.0037
Template processing0.670095.798830.2233
Template load and register function0.00020.023620.0001
Override
Cache load0.01121.5942710.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00761.0893100.0008
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0107100.0000
General
dbfile0.00350.5070140.0003
String conversion0.00000.001910.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0007 secs